Haberler

Haziran Ayı Odak Grup Toplantısı

Projenin Son Odak Grup Toplantısı Haziran Ayı İçinde Gerçekleştirildi

Proje süresinin bitiminden önce yapılan son Odak Grup Toplantısı; Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi ve ULUTEK  yetkililerin katılımı ile BTSO'da gerçekleştirildi.

Toplantıda Proje kapsamında oluşturulan Expat Havuzu için bilgi paylaşımında bulunuldu. Tanıtım faaliyeti kapsamında yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Proje Paydaşları ile Odak Grup Toplantısı Yapıldı

Proje Paydaşları ile Odak Grup Toplantısı Yapıldı

Proje paydaşlarının katılımı ile BTSO'da gerçekleştirilen 2. Odak Grup Toplantısında, Projenin tamamlanan faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Proje kapsamında oluşturulması hedeflenen Mentor Havuzu ve Expat Havuzu hakkında Proje Paydaşları ile istişarelerde bulunuldu.

Bursa Dış Ticaret Merkezi KOBİ’leri İhracata Teşvik Edecek

Bursa Dış Ticaret Merkezi KOBİ’leri İhracata Teşvik Edecek

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından KOBİ düzeyindeki firmaları ihracata teşvik etmek amacıyla kurgulanan ‘Bursa Dış Ticaret Merkezi’ Projesi, BEBKA’nın 2020 Yılı Mali Destek Programlarından destek aldı. 

Bursa Dış Ticaret Merkezi Projesi Odak Grup Toplantısı Yapıldı

Bursa Dış Ticaret Merkezi Projesi Odak Grup Toplantısı Yapıldı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından BEBKA destekleriyle hayata geçirilen Bursa Dış Ticaret Merkezi projesi kapsamında proje iştirakçileri ile odak grup toplantısı gerçekleştirildi.

Dış Ticarette Yeni Nesil Uzmanlık

Dış Ticarette Yeni Nesil Uzmanlık

BEBKA Yenilik ve Verimlilik Mali Destek Programı desteği çerçevesinde hayata geçirilen Bursa Dış Ticaret Merkezi projesi kapsamında, merkezde görev alacak uzmanlara Yeni Nesil Dış Ticaret, Dış Ticaret İstihbaratı Eğitim ve Danışmanlığı verildi.

Bu web sitesi, T.C. Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın 2021 Yılı Yenilik ve Verimlilik Mali Destek Programı kapsamında desteklenen ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen “Bursa Dış Ticaret Merkezi” projesi kapsamında hazırlanmıştır.
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası
Bursa Dış Ticaret Merkezi